Виробники міжкімнатних дверей

Різноманіття видів міжкімнатних дверей обумовлено їх призначенням, дизайном та ціновою категорією для кожного. Категорія представлена як бюджетними варіантами зі шпону або на основі полівінілхлориду, так і дверми преміум-класу з суцільного масиву деревини. Якість виготовлення, модельний ряд та вартість напряму залежить від виробника.

Найпоширенішими з виробників міжкімнатних дверей в Україні є вітчизняні підприємства та компанії держав-сусідів. Одним з таких лідируючих брендів країни є львівська компанія Левгурт.

Що Левгурт пропонує покупцям?

Наша компанія займається виготовленням та реалізацією високоякісних міжкімнатних дерев’яних дверей різних видів вже більше ніж 12 років. Ми виготовляємо як недорогі вироби з масиву деревини, так і елітні двері масиву ясена або дуба. У каталозі Левгурт в наявності є двері з екологічно чистої та безпечної для здоров’я продукції, довговічної та стійкої до ультрафіолету.

Золотою серединою можна виділити двері покриті прозорим акриловим лаком. Скляні ударостійкі елементи на вибір клієнта можуть бути прозорими, оздобленими візерунками або методом піскоструминної обробки, матовими. Навіть самий досвідчений та вибагливий покупець знайде для себе стильні сучасні або класичні двері на довгі роки. Усі вони комплектуються якісною фурнітурою з гарантованим терміном служби.

Зробити замовлення можна по телефону або на сайті Левгурт. Наш менеджер зв’яжеться з вами для обговорення умов придбання та доставки товару, або зорієнтує у виборі з нашого каталогу.

Критерії вибору міжкімнатних дверей

Перед початком пошуку і покупкою міжкімнатних дверей любого виду треба розібратись в основних характеристиках товару. У першу чергу оберіть матеріал рами. Найякіснішим та екологічним варіантом безумовно є суцільна дошка з сосни, вільхи, ясена або дуба. Також зверніть увагу на якість обробки деревини. Вона не повинна мати горбів, вм’ятин (якщо це не обумовлено фактурою), лакофарбовий шар повинен бути рівномірним, однотонним по всій поверхні.

Міцність рами та вставок двері мають величезне значення — для кухні, вітальної та коридорів з краще обирати моделі з жорсткою дерев’яною рамою та якісною фурнітурою. Менш відвідувані приміщення можна обладнати найпростішими варіантами. Дошки не повинні мати наявних зазорів між собою. Не зайвим буде перевірити скло (якщо воно передбачене видом вашої міжкімнатної двері) на наявність тріщини та сколів.