Як оформити доставку

Безкоштовна доставка дверей відбувається при оформленні товару в нашому магазині на будь-яку суму при замовленні монтажу нашими спеціалістами. При відсутності послуг монтажу, вартість транспортних перевезень оговорюється з менеджером при оплаті. Ціна на послуги доставки залежить від розміру полотна та місця, куди необхідно довезти товари. При замовленні любого товару необхідно внести авансовий платіж в розмірі 50% від загальної вартості, а залишок сплачується при отриманні або після встановлення. При оформленні доставки дверей у Львові, менеджер магазину узгоджує з покупцем зручну дату та час, тому всі замовлення прибувають на об’єкти в оговорені терміни.

При пакуванні міжкімнатних дверей безпосередньо перед загрузкої в авто, експедиторами проводиться огляд на цілісність та відповідність кольорів, перевіряється комплектність та якість товарів.

Як сплатити за товар і доставку

Сплатити за покупку Ви можете як готівкою, так і безготівковим розрахунком. Отримуєте чек, який є підставою для отримання гарантійних зобов’язань.

Наші спеціалісти допоможуть з вибором необхідного розміру та всіх комплектуючих. Окрім послуги безкоштовної доставки дверей у Львові є можливість виїзду для проведення замірів і підбору моделей, які є в наявності, або під замовлення.

icon Львів, вул. Сяйво 12