Монтаж міжкімнатних дверей

Запланували ремонт в домі чи квартирі? Почніть з дверей! Компанія «Левгурт» пропонує широкий асортимент якісних міжкімнатних дверей за доступними цінами. Але ж не обмежуватись однією покупкою, чи не так? Саме тому наші майстри швидко та якісно встановлять ваші двері з офіційною гарантією.

Умови надання послуг

Нашим клієнтам не потрібно окремо замовляти монтаж міжкімнатних дверей при покупці готової моделі. У випадку, якщо ви зробите замовлення на придбання готових дверей, ми безкоштовно доставимо їх у межах Львова.

При здійсненні замовлення без послуги встановлення, вартість доставки товару обговорюється у індивідуальному порядку. Вам не потрібно вносити повну передоплату за обраний товар. Достатньо передати авансовий платіж у розмірі 50 відсотків від повної вартості. Решту 50 відсотків необхідно внести після доставки чи монтажу дверей у Львові за вказаною адресою.

У будь-який момент ми готові надати професійну консультативну підтримку у телефонному режимі, або через форму зворотнього зв’язку на сайті. Консультації проводяться безкоштовно для будь-якого користувача сайту. Ми завжди раді допомогти вам здійснити зважений, вивірений вибір!

icon Львів, вул. Сяйво 12