ДВЕРІ МІЖКІМНАТНІ

Як правильно вибрати міжкімнатні двері? Це питання хвилює всіх, хто наважився на ремонт. Оскільки на ринку представлено безліч варіантів. Відповідь на нього залежить від ряду характеристик. Враховувати потрібно матеріал, вид обробки, фурнітуру, наявність скляних та інші параметри.

Команда «Левгурт» допоможе обрати якісні міжкімнатні двері за найкращою ціною.

Матеріал міжкімнатних дверей

Матеріал – основний критерій вибору міжкімнатних дверей. Від нього залежить зовнішній вигляд і ціна виробу.

Конструкція дверей збирається із цілих дерев’яних елементів. Такі двері важчі й гірше захищені від вологи, але мають високий ступінь міцності та звукоізоляції. Масивний вигляд і благородний дерев’яний малюнок надає інтер’єру вишуканості та солідності.

Рекомендації щодо вибору деревини для міжкімнатних дверей:

  1. Двері для ванної кімнати та кухні краще обирати з деревини, що здатна витримувати високу вологість. Рекордсменом з вологостійкості вважають ясень, але це матеріал не кожному по кишені.
  2. Двері із сосни – більш бюджетний варіант. Вони мають гарні технічні характеристики – не гниють, не розбухають від вологи, витримують перепади температури, але не стовідсотково. Тому соснові міжкімнатні двері оптимальний варіант для споживача, але є менш довговічні в порівнянні з ясеном чи дубом.
  3. Для дверей у спальну чи вітальні підійде будь-яка деревина. Оскільки в цих кімнатах не має специфічних умов.

В «Левгурт» завжди можна отримати консультацію щодо підбору сировини. Наш фахівець підкаже як правильно вибрати міжкімнатні двері для вашого бюджету.

Колір та фурнітура

Після вибору матеріалу міжкімнатних дверей, слід звернути увагу на їхній колір. Його варто обирати відштовхуючись від оздоблення кімнат. Пам’ятайте, що дверні конструкції натуральних відтінків підходять для будь-якого помешкання.

Фурнітура

Підбираючи міжкімнатні двері, особливу увагу варто приділити їхній фурнітурі.

Які типи петель може мати конструкція:

  1. Приховані – надійні, мають плавний хід і високу витривалість до навантаження. Такі конструкції універсальні – підходять для дверей лівого і правого відкриття. Головна перевага – вони займають мінімум простору і не втручаються в інтер’єр, недоліком є висока вартість.
  2. Карткові – універсальні і абсолютно безшумні. Недолік – відсутність регулювання.
  3. Вкрутні – найбільш оптимальний варіант для міжкімнатних дверей. Плюси – довговічність та здатність до регулювання в трьох площинах.

Отже, щоб вибрати міжкімнатні двері, слід звертати увагу на матеріал, колір та фурнітуру. Це три основні параметри, що впливають на якість і вартість міжкімнатних дверей.