Сучасні міжкімнатні двері

Сучасні міжкімнатні двері у Львові від виробника Левгурт. Якісні соснові двері.

серія 3
серія 4
серія 7
серія 7a
серія 11
серія 16
серія 20
серія 22
серія 28
серія 30
серія 34

В останні роки з’явилася досить цікава тенденція. Відповідно до неї, власники квартир та будинків активно стали зменшувати кількість міжкімнатних дверей, замінюючи їх арками або перевтілюючи квартиру в студію. Добре це чи погано, сказати складно, та деякі приміщення й тепер не можуть обійтися без звичного для нас атрибуту. Для прикладу, візьмемо ванну кімнату, спальню чи дитячу. Кому б хотілося відкрити їх для загального огляду.

Певні зони будинку мають залишатися закритими незалежно від віяння моди, та все ж, будь-яке житло можливо без проблем зробити стильним. В першу чергу, для цього треба купити сучасні меблі та двері, бажано за доступною ціною.

Як виглядають сучасні двері зі Львова

Бажаєте поглянути на асортимент дверей актуального дизайну, створених відповідно до вимог сьогодення? Сучасні двері за справедливою ціною ви знайдете на цьому сайті. Цікаво, та найбільший попит мають саме моделі, виготовлені із сосни.

Минають роки і століття, та вироби із деревини у місті Львів все в тій же мірі користуються популярністю. Дерево було, є, і, напевне, буде найбільш актуальним матеріалом для виробництва дверей. З чим пов’язана подібна прихильність? Сучасні двері мають основу, що:

  • вирізняється міцністю та елегантністю;
  • має безліч кольорів та відтінків;
  • може передбачати широкий вибір сировини;
  • пропонує, в асортименті, масу варіантів декору та обробки.

Ціна на двері також залежить і від особливостей їх оформлення.

Моделі із натурального дерева можуть бути зроблені в різних стилях, хоча частіше всього, перевагу віддають саме класиці. Купивши двері від Левгурт, кожен отримає саме те, про що мріяв: будь-то доступна ціна чи якість найвищого рівня.

Соснові двері від виробника

Звісно, немало споживачів купує двері із ДСП, та вони на фоні інших не виділяються ні міцністю, ні привабливим зовнішнім виглядом. Гарна та якісна модель гарантовано вийде із дерева, наприклад, із сосни. Це не найдорожчий, скоріше навіть бюджетний матеріал, та він має вражаючі експлуатаційні характеристики.

Але, сосна – це досить м’яка сировина? Так, її дуже зручно оброблювати, а для захисту готового виробу, двері змащують спеціальною рідиною, що гарно закупорює пори. Шпаклювання та подвійний шар лаку лише сприяють підвищенню її міцності.

Бажаєте замовити сучасні та доступні двері? DVM пропонує широкий вибір моделей від Левгурт. Вони відмінно впишуться в існуючий інтер’єр і посприяють у створенні гарного настрою та необхідної атмосфери.

img

12 років на ринку

img

Розстрочка

img

Безкоштовна доставка і заміри

img

Натуральне дерево

img

Нестандартні розміри

img

Чудовий сервіс і встановлення