УВАГА! ЦІНИ НЕ АКТУАЛЬНІ!

Ключовий елемент надійності приватного котеджу і будь-якого будинку - вхідні броньовані двері. Вони виступають частиною фасаду, мають високі показники безпеки, тепло- і звукоізоляції, стійкі до впливу чинників навколишнього середовища (вологи, сонця, морозу), захищають від вітру і дощу. Але головна роль броньованих дверей - оберігати житло від злому і проникнення сторонніх осіб.

Двері броньовані: як правильно вибрати противовзломну конструкцію

Про що потрібно знати, перш ніж купити броньовані двері? Про рівень надійності конструкції і про наявність додаткових функцій захисту.

 • Матеріал, товщина листа. Якісні броньовані вхідні двері виготовляються з цілісних листів холоднокатаного металу, що не піддається термічній обробці і погано піддається свердлінню і різанні. Сталь високоміцна завдяки підвищеному вмісту вуглецю та інших хімічних компонентів. Товщина сталевого листа в дверях вхідних броньованих повинна бути близько 3-4 мм. Лист металу товщиною всього 2 мм легко надрізати ручної болгаркою і перерізати клямку замку. На все зловмисникові знадобиться менше хвилини. Так що краще убезпечити себе.
 • Додатковий захист. Двері броньовані вхідні стануть ще надійніше, якщо доповнити їх потрібними елементами, про які – нижче.
  – Чотири приховані петлі. Часто зловмисники проникають в будинок, не розкриваючи замок, а зрізуючи петлі. Не полегшуйте їм завдання – вибирайте приховані петлі. І не забудьте замовити сучасні кулькові моделі – інші не витримають вагу двері для котеджу.
  – Система замків «краб». Щоб відкрити двері, злочинець за допомогою лома деформує дверне полотно в області замку. Ригелі виходять з дверної коробки і двері відкриваються. Система замків «краб» дозволяє замикати двері в трьох напрямках. Додаткові вертикальні ригелі збільшують кількість точок закривання.
  – Замок автономного дії з системою горизонтальних ригелів. Він робить двері більш взломостійкими.
  – Ребра жорсткості. Забезпечують високу стійкість до віджиму.
  – Марганцева пластина. Не дає злодієві висвердлити замок.
  – Броненакладки. Важлива для захисту серцевини замка. Обов’язкова складова броньованих дверей, які пропонують купити для приватного будинку.
  – Антизрізи. Кріпляться на дверному полотні з боку петель. Незамінний елемент захисту від проникнення зловмисників.
 • Звуко- і теплоізоляція. В першу чергу, зверніть увагу на наявність і рівень якості гумового ущільнювача. Він повинен розташовуватися по всьому периметру двері. Це спеціальний гумовий профіль, який надійно закріплений на конструкції. Захищає приміщення від пилу, шуму, холоду.
  На замітку! Віконний самоклеющийся ущільнювач абсолютно не підходить. Він так само швидко відклеюється, як і клеїться.
 • Клас взломостойкості і сертифікати. Якщо вам пропонують броньовані двері за високою ціною, пам’ятайте: клас взломостойкості вироби повинен бути не менше 3, а краще – 4. Це – найвищий клас взломостійкості для вхідних дверей побутового призначення. Щоб розкрити таку конструкцію, знадобиться кілька допоміжних інструментів: двері, сокира, стамеска, молоток. Такі складнощі не потрібні зловмисникові, тому від розтину бронедвері він, швидше за все, відмовиться.
  На замітку! Визначити якість виробу «на око» не завжди виходить. Для гарантії вимагайте у продавця сертифікати.

Якими ще повинні бути двері броньовані високої якості:

 • мати правильну геометричну форму, без перекосів, щілин і інших дефектів конструкції;
 • з поверхнею (обробкою), стійкою до механічних пошкоджень (наприклад, до подряпин) і впливам негативних факторів навколишнього середовища (ультрафіолету, дощу);
 • з правильно підібраною системою замикання – заздалегідь проконсультуйтеся з фахівцем;
 • встановленими професіоналом, тому що від монтажу теж багато що залежить.

Двері броньовані за розумною ціною

Наша компанія пропонує купити броньовані двері, які відрізняються надійністю, довговічністю і високою якістю. Виріб проводиться з урахуванням особливостей вашого дверного отвору. Строгий контроль на всіх етапах виготовлення дверей гарантує високі експлуатаційні та захисні властивості. Бронедвері комплектуються будь-якими додатковими елементами на вимогу клієнта. Продукція відрізняється високими показниками вогнетривкості, взломостійкости, звуко- і теплоізоляції. Конструкція абсолютно герметична.
Оформляйте замовлення у нас – і ви зробите свій будинок справжньою фортецею, де безпечно і затишно, незважаючи ні на що!

img

12 років на ринку

img

Розстрочка

img

Безкоштовна доставка і заміри

img

Натуральне дерево

img

Нестандартні розміри

img

Чудовий сервіс і встановлення