Преміальні міжкімнатні двері

М міжкімнатні двері Преміум класу у Львові від виробника Левгурт. Якісні соснові двері.

До категорії Преміум можна віднести майже всі наші типи міжкімнатних дерев’яних дверей. Дана категорія характеризується багатьма технічними характеристиками які додаються до звичайного дверного блоку зокрема: 

– білий або кремові кольори

– патинування

– розпис на склі або вітражне скло

– різьблення на дверях, коробці або лиштві

– порода деревини така як вільха, ясен або дуб.

Нижче представлені основні серії дверей, які можна виконувати в преміум оформленні.

серія 4
серія 6
серія 12
серія 18
серія 19
серія 21
серія 25
серія 26
серія 29

 

 

Цінуєте розкіш та елегантність? Віддаєте перевагу лише товарам преміум-якості? Маєте гарний смак і бажаєте підкреслити свій статус кожним елементом в інтер’єрі будинку чи квартири? Замовляйте преміум двері від Левгурт. На нашому сайті ви знайдете міжкімнатні двері на будь-який смак за справедливою ціною.

В асортименті є безліч моделей, зроблених із натурального дерева, на котрі не можливо не звернути увагу. Бездоганний дизайн, відмінні споживчі характеристики… Чи слід відмовляти собі в задоволенні купити преміум двері у місті Львів. Перед цією спокусою не встояти, та чи й потрібно, адже, купивши моделі категорії преміум, ви без слів розкажете про себе і посприяєте створенню позитивного іміджу у гостей та ділових партнерів.

Двері преміум класу у Львові від Левгурт

Які ж двері відносяться до категорії преміум? До цього розряду входять майже всі види наших міжкімнатних дверей з дерева. В даній категорії є безліч моделей, які відрізняються від інших однією з наступних характеристик:

  • забарвлення: біле або кремове;
  • вітражне скло;
  • патинування;
  • різьблення на дверях, коробці чи лиштві;
  • розпис на склі;
  • дерево відмінної якості, наприклад, ясен, вільха чи дуб.

Ціна на моделі варіює.

Ми пропонуємо широкий асортимент міжкімнатних дверей, ціна на які є доволі демократичною. Ви можете замовити їх самостійно через наш сайт, та при необхідності, наші менеджери будуть раді проконсультувати потенційного клієнта. Ми разом підберемо для вас кращий варіант преміум дверей, орієнтуючись на смаки та особливості інтер’єру.

На цій сторінці представлені основні серії дверей, які можна виконувати в преміум оформленні.

Чому слід купувати преміум двері від Левгурт

На це є досить багато причин, серед них наша клієнтоорієнтованість. Ми завжди уважно вислухаємо вас, дамо цінні поради, поділимося власними ідеями і зробимо гарні двері, що будуть повністю відповідати вашим смакам та бюджету. Звісно, їх відправка відбудеться чітко в обумовлені терміни.

В основі наших дверей лежить деревина, що повністю відповідає всім загальноприйнятим стандартам і, Левгурт дійсно може виготовити для вас моделі будь-якої складності. Екологічні двері з дерева виробляються за спеціальною технологією і супроводжуються сертифікатами якості. Ви можете сміливо встановлювати їх у житловому чи офісному приміщенні та не боятися відчути сторонні запахи фарби чи клею. Вони відсутні.

Купуйте двері преміум класу від Левгурт – виробника, що працює на ринку близько 12 років.

img

12 років на ринку

img

Розстрочка

img

Безкоштовна доставка і заміри

img

Натуральне дерево

img

Нестандартні розміри

img

Чудовий сервіс і встановлення