Класичні міжкімнатні двері

Класичні міжкімнатні двері у Львові від виробника Левгурт. Найкращі натуральні двері.

серія 2
серія 5
серія 6
серія 8
серія 10
серія 15
серія 21
серія 23
серія 24
серія 29
серія 32
серія 33

Класичні міжкімнатні двері – це той ідеальний варіант, котрий оптимально доповнить майже будь-який дизайн. Не дивно, що більшість покупців віддають перевагу саме такому стилю, прагнучи універсальності та стабільності. Класичні двері купують для всіх житлових приміщень, адже вони:

  • лаконічні та пропорціональні;
  • мають багату кольорову гаму;
  • покриваються лаками чи фарбами;
  • доповнюються витонченою фурнітурою;
  • виділяються ідеальною симетрією та плавними лініями;
  • оздоблені строгими та витонченими елементами.

Асортимент класичних дверей вражає. Купуйте їх у Львові за доступною ціною від виробника Левгурт.

Типовий вигляд класичних дверей

В асортименті присутні двері для самого вибагливого клієнта й на будь-який смак, та частіше всього, користуються попитом вироби спокійних кольорів. Найбільш актуальні коричневі відтінки і білий та червоний колір різної насиченості.
Теоретично, для виготовлення класичних дверей у місті Львів може використовуватися шпон чи навіть синтетичні матеріали, що імітують цінні породи дерева, та ми поважаємо натуральність і, частіш всього робимо двері саме із сосни вищого ґатунку, що не має сучків. Ви можете купити у нас філенчаті моделі, які мають високу звукоізоляцію, невелику вагу та неймовірний дизайн.
Асортимент дозволяє знайти ту єдину модель, що найкраще підійде до вашої квартири чи будинку. Вона може бути одностулковою чи двостулковою, глухою чи зі склом. Стандарти передбачають умовний поділ полотна на 2 частини: 2/3 – верх, 1/3 – низ конструкції. Якщо при оформленні використовується скло, нижню частину, традиційно, роблять глухою.
Ви можете купити кращі класичні двері від Левгурт з натуральної сировини, що надасть їм особливого шарму. Є також елегантні моделі з текстурованим склом. їх ціна та якість приємно здивують споживача. Кінцева вартість виробу залежить від: ширини коробки, розмірів блоку та інших додаткових елементів, наприклад, скла і лиштви.

Переваги класичних дверей

Кожен, хто мав нагоду оцінити різноманітність асортименту міжкімнатних дверей та обрати класичні, може розповісти про їх чисельні позитивні якості:

  • Універсальність. Двері класичні відмінно підходять для кожного приміщення у вашому будинку, навіть для кухні чи комори. Строгий дизайн не завадить їм доповнити будь-яку кімнату навіть з самим незвичайним оформленням.
  • Прямі лінії та пропорційність класичних дверей заявляють про статусність їх власника. Яскравий декор тут відсутній, тому ціна класичних моделей надзвичайно доступна для замовників з різним бюджетом.
  • Міцні та практичні матеріали роблять конструкцію більш міцною. Якісні класичні, прикрашені фурнітурою, двері прослугують не один рік.

Приміщення з класичними дверями стає тихим та спокійним, робить перебування в домі більш зручним та комфортним. Замовляйте класичні двері на нашому сайті та отримаєте моделі відмінної кості, зроблені з екологічно чистої деревини.

img

12 років на ринку

img

Розстрочка

img

Безкоштовна доставка і заміри

img

Натуральне дерево

img

Нестандартні розміри

img

Чудовий сервіс і встановлення